Simba Máša a medveď - Bábika Máša 23 cm s vrkočom

Simba Máša a medveď - Bábika Máša 23 cm s vrkočom

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Simba
Cena:18.15 €

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a dobrodružstva.   Špecifikácia: Bábika Máša v krásnej zimnej róbe je ideálnym darčekom pre všetky fanúšičky tohto populárneho seriálu. Bábika Máša je skvele prepracovaná vrátane detailov a štýlového oblečenia. Bábika má krásne dlhé vlasy, balenie obsahuje aj hrebienok na česanie. Výška bábiky 23 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.


 • K's Kids Stonožka ružová s hryzátkom na prerezávanie prvých zúbkov, 48 cm dlhá
  K's Kids Stonožka ružová s hryzátkom na prerezávanie prvých zúbkov, 48 cm dlhá

  Farebná stonožka zaujme každé dieťa hneď na prvý pohľad. Dieťa ju môže objímať a túliť sa k nej. Je vybavená plastovým hryzátkom na prerezávanie prvých zúbkov a na zadočku má zrkadlo. Látková stonožka, s ktorou sa..

  14.51 €
 • Moravská ústředna Colori Zoo 24cm, Slon
  Moravská ústředna Colori Zoo 24cm, Slon

  Rozkošnú plyšovú postavičku sloníka vo veselých farbách si vaši najmenší zamilujú. Je vyrobená z príjemného mäkučkého materiálu. Navyše ju možno prať v práčke, takže vás ani menšia nehoda nezaskočí. Plyšák je..

  10.91 €
 • Moravská ústředna Colori Sova 26cm, oranž.
  Moravská ústředna Colori Sova 26cm, oranž.

  Rozkošnú plyšovú postavičku sovičky vo veselých farbách si vaši najmenší zamilujú. Je vyrobená z príjemného mäkučkého materiálu. Navyše ju možno prať v práčke, takže vás ani menšia nehoda nezaskočí. Sova je..

  14.68 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt