Nania Dream Skyline Red

Nania Dream Skyline Red

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Nania
Cena:14.15 €

Podsedák Nania Dream Skyline Red patrí do kategórie 2 + 3 a je teda vhodný p ro deti od 15 do 36 kg, homologácia ECE R 44-04. VLASTNOSTI: anatomicky tvarované sedadlo snímateľný prací poťah 100% polyester pranie do 30 ° C veľmi moderný štýl silné polstrovanie príjemné zvýšené ručné opierky pohodlné sedenie pri dlhých cestách


 • Nania Dream Skyline Blue
  Nania Dream Skyline Blue

  Podsedák Nania Dream Skyline Blue patrí do kategórie 2 + 3 a je teda vhodný p ro deti od 15 do 36 kg, homologácia ECE R 44-04. VLASTNOSTI: anatomicky tvarované sedadlo snímateľný prací poťah 100% polyester pranie do 30 °..

  14.15 €
 • Nania Dream Luxe Agora, petrol
  Nania Dream Luxe Agora, petrol

  Nania Dream Luxe Agora: Anatomicky tvarované sedadlo. Príjemné zvýšené polstrované opierky rúk. Pohodlné sedenie na dlhých cestách. Jednoduchá údržba. Odnímateľný poťah možno prať v práčke na 30 ° C Materiál 100%..

  19.02 €
 • Nania Dream Premium, Sky
  Nania Dream Premium, Sky

  Upevnenie dieťaťa v sedačke 3 bodovým pásom auta. Zaručí pohodlné cestovanie aj na dlhých cestách vďaka silnému vystlanie a zvýšeným ručným opierkam. Jednoduchá údržba. Snímateľný a prateľný poťah na 30 °..

  19.96 €
 • Ferrari dream Booster
  Ferrari dream Booster

  Anatomicky tvarované sedadlo Optimálne vedenie pásu Pohodlné polstrované a zvýšené ručné opierky Vďaka zosilnenému polstrovaniu je sedák pohodlný pri dlhších cestách Jednoduchá údržba Poťah možno odňať a prať v..

  27.42 €
 • Nania Topo CF Skyline Pink
  Nania Topo CF Skyline Pink

  Nania Topo CF Skyline podsedák pre deti 15-36 kg je anatomicky tvarovaný, s príjemnými ručnými opierkami. Zaručuje pohodlné sedenie aj počas dlhého cestovania.   Podsedák pre deti 15-36 kg. Kategória 2 +3. Anatomicky..

  13.17 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt