Djeco Tapeta Vo vlnkách

Djeco Tapeta Vo vlnkách

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Djeco
Cena:29.05 €

Krásny tapetový pruh v jedinečnom dizajne s motívom vlniek a rybičiek rozžiari každú detskú izbičku. Tapeta je svetlostála z netkanej textílie. Aplikácia: Lepidlo na tapety naneste priamo na stenu a pruh jednoducho nalepte. Rozmery: 48 x 280 cm


 • Djeco Tapeta Modré kvietky
  Djeco Tapeta Modré kvietky

  Elegantný tapetový pruh v nádhernom dizajne s motívom drobných modrých kvietkov a malých vtáčikov rozžiari každú dievčenskú izbičku. Tapeta je svetlostála z netkanej textílie. Aplikácia: Lepidlo na tapety naneste priamo na..

  29.05 €
 • Djeco Tapeta čarovný svet zajačika Yoko
  Djeco Tapeta čarovný svet zajačika Yoko

  Roztomilý tapetový pruh v jedinečnom dizajne s motívom čarovného sveta králička Yoko rozžiari každú detskú izbičku. Tapeta je svetlostála z netkanej textílie. Aplikácia: Lepidlo na tapety naneste priamo na stenu a pruh..

  29.05 €
 • Djeco Tapeta Hradné kompozície
  Djeco Tapeta Hradné kompozície

  Štýlový tapetový pruh v jedinečnom dizajne s motívom hradnej kompozície rozžiari každú chlapčenskú izbičku. Tapeta je svetlostála z netkanej textílie. Aplikácia: Lepidlo na tapety naneste priamo na stenu a pruh jednoducho..

  29.05 €
 • Djeco tapeta Mesto
  Djeco tapeta Mesto

  Štýlový tapetový pruh v jedinečnom dizajne s motívom mesta rozžiari každú chlapčenskú izbičku. Tapeta je svetlostála z netkanej textílie. Aplikácia: Lepidlo na tapety naneste priamo na stenu a pruh jednoducho nalepte...

  29.05 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt