Djeco Tapeta Modré kvietky

Djeco Tapeta Modré kvietky

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Djeco
Cena:29.05 €

Elegantný tapetový pruh v nádhernom dizajne s motívom drobných modrých kvietkov a malých vtáčikov rozžiari každú dievčenskú izbičku. Tapeta je svetlostála z netkanej textílie. Aplikácia: Lepidlo na tapety naneste priamo na stenu a pruh jednoducho nalepte. Rozmery: 48 x 280 cm


 • Djeco Tapeta čarovný svet zajačika Yoko
  Djeco Tapeta čarovný svet zajačika Yoko

  Roztomilý tapetový pruh v jedinečnom dizajne s motívom čarovného sveta králička Yoko rozžiari každú detskú izbičku. Tapeta je svetlostála z netkanej textílie. Aplikácia: Lepidlo na tapety naneste priamo na stenu a pruh..

  29.05 €
 • Djeco Tapeta Hradné kompozície
  Djeco Tapeta Hradné kompozície

  Štýlový tapetový pruh v jedinečnom dizajne s motívom hradnej kompozície rozžiari každú chlapčenskú izbičku. Tapeta je svetlostála z netkanej textílie. Aplikácia: Lepidlo na tapety naneste priamo na stenu a pruh jednoducho..

  29.05 €
 • Djeco Tapeta Vo vlnkách
  Djeco Tapeta Vo vlnkách

  Krásny tapetový pruh v jedinečnom dizajne s motívom vlniek a rybičiek rozžiari každú detskú izbičku. Tapeta je svetlostála z netkanej textílie. Aplikácia: Lepidlo na tapety naneste priamo na stenu a pruh jednoducho nalepte...

  29.05 €
 • Candide Dekoratívna kvetovaná tapeta Pretty Flower, 300x28 cm
  Candide Dekoratívna kvetovaná tapeta Pretty Flower, 300x28 cm

  Krásna dekoratívna tapeta s kvietkami dodá detskej izbičke parádny šmrnc a vykúzli príjemnú atmosféru. Rozmery: 300x28 cm Materiál: papier..

  39.01 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt