Cybex Aton Basic CBXC 2017, Rumba Red

Cybex Aton Basic CBXC 2017, Rumba Red

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Cybex
Cena:83.6 €

Cybex Aton CBXC Basic poskytuje dokonalú ochranu pri bočnom náraze. Súčasťou je zmenšujúca vložka. Pre svoju nízku hmotnosť je ideálna pre prenášanie. Nemecká značka CYBEX bola založená na koncepte CYBEX SDF (Sicherheit-bezpečnosť, Design a Funktion-funkčnosť). Značka získala prestížnu cenu "Kind & Jugend Innovation Award". Línia CBX by CYBEX sa zameriava na kvalitné výrobky za zaujímavé ceny. parametre: Súčasťou autosedačky je zmenšujúca vložka pre deti do 3 mesiacov 3-bodový polstrovaný centrálne nastaviteľný pás je možné nastaviť do 3 pozícií Rukoväť je možné nastaviť do 3 pozícií Extrémne ľahká autosedačka ideálna pre časté prenášanie Poťah je možné sňať a prať na 30 ° C Upevnenie autosedačky pásom automobilu Autosedačka je kompatibilná s kočíkmi CYBEX Callisto, Onyx alebo Topaz Technické parametre: Výška: 55,5 cm Šírka: 47 cm Hĺbka: 63 cm Hmotnosť: 2,9 kg Autosedačka je vhodná pre deti od narodenia do 13 kg.


 • Römer Autosedačka KidFix SL SICT
  Römer Autosedačka KidFix SL SICT

  Detská autosedačka Römer KIDFIX XP umiestniteľné v smere jazdy je určená pre deti od 15 do 36 kg (približne 4 - 12 rokov veku dieťaťa). Autosedačka Römer KIDFIX XP vychádza z modelu KIDFIX SICT, ktorý získal ocenenie víťaz..

  145 €
 • Joie Stages Slate
  Joie Stages Slate

  Joie Stages je unikátna flexibilná autosedačka ponúkajúca možnosť cestovať v bezpečnej pozícii proti smeru jazdy pre deti až do hmotnosti 18kg, teda cca 4 rokov veku. Pre maximálne pohodlie je pripravené veľké množstvo..

  179 €
 • 4Baby Autosedačka Colby 0-13 kg Brown
  4Baby Autosedačka Colby 0-13 kg Brown

  Autosedačka Colby je určená pre deti od narodenia až do 13 kg. Popis: • Odnímateľná redukčná vložka pre novorodencov • Nánožník • Úchyt na prenášanie nastaviteľný do troch polôh • 3-bodové bezpečnostné..

  49 €
 • KIDDY Evolution Pro 2 2018 Chili Red
  KIDDY Evolution Pro 2 2018 Chili Red

  Kiddy Evolution pre 2 je prvý ortopedická detská autosedačka kategórie 0,0+ (od narodenia do 13 kg) s polohou na ležanie. Vylepšená ochrana ramien a citlivé hlavičky. Vnútorné odpruženie latkovým roštom.   Prvý..

  244.9 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt