Albi Hrejivý psík béžovohnědý

Albi Hrejivý psík béžovohnědý

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Albi
Cena:14.51 €

Harmony collection je kolekcia zvieratiek, ktoré sa nahrejú v mikrovlnnej rúre a vydržia až 2 hodiny hriať. Tieto hrejivé plyšové hračky uľavia od bolesti svalov, kĺbov alebo bruška a za chladných nocí krásne prehrejú studenú posteľ. Vďaka 100% prírodnej náplni z ľanových semienok a levandule príjemne voňajú a upokojujú. Stačí nahriať 2 minúty v mikrovlnnej rúre a užiť si báječnú vôňu a skvelý relax.


 • Albi HOOT snežná sova
  Albi HOOT snežná sova

  Harmony collection je kolekcia zvieratiek, ktoré sa nahrejú v mikrovlnnej rúre a vydržia až 2 hodiny hriať. Títo hrejivé plyšové hračky uľavia od bolesti svalov, kĺbov alebo bruška a za chladných nocí krásne prehrejú..

  12.04 €
 • Mac Toys Psík akrobat - bielo čierny
  Mac Toys Psík akrobat - bielo čierny

  S týmto roztomilým psíkom Vaše deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí, pre deti bude určite dobrým kamarátom. Krásny psík, ktorý..

  18.51 €
 • Cloud B Spiaca ovečka - na cesty
  Cloud B Spiaca ovečka - na cesty

  Spiaca Ovečka vydáva zvuky, ktoré sú bábätkám aj starším deťom veľmi príjemné a upokojujú ich...

  25.08 €
 • Vtech usínáček Medvedík
  Vtech usínáček Medvedík

  VTECH Uspávačik Medvedík sa spevom Petry Černockej a 32 melódiami od najuznávanejších klasikov. VTECH Uspávačik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúce melódie..

  27.24 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt