Albi Hrejivý hroch menivý

Albi Hrejivý hroch menivý

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Albi
Cena:13.55 €

Hrejivý plyšák sa stane kamarátom, ktorý vám alebo vašim deťom uľaví od bolesti svalov, kĺbov alebo bruška. Roztomilý plyšák je vyrobený z veľmi kvalitného plyšu, obsahuje ošetrené obilné zrná a červené proso spolu s jemnou levanduľou. Ako ho použiť: Na zahriatie: vložte plyšáka do mikrovlnnej rúry na 2 minúty. Potom sa môžete tešiť z príjemného tepla až na 2 hodiny (v závislosti na okolitej teplote prostredia). Pre prevoňanie miestnosti: umiestnite vedľa radiátora a potom už si užívajte ukľudňujúcu a harmonizujúcu levanduľovú vôňu. Pre ochladenie: vložte do igelitového alebo mikroténového sáčku a dajte ho ochladiť do mrazničky.   Rozmery: 25 × 20 × 17 cm.


 • Hasbro Trolls plyšová postavička Cooper
  Hasbro Trolls plyšová postavička Cooper

  S týmito zberateľskými plyšovými bábikami Trollov si užijete toľko zábavy! Každá má divoké farebné vlasy a mäkké mazliace telo. Postavičku Cooper, podivného stvorenia so streleným úsmevom, inšpirovanú filmom Trollovia..

  11.1 €
 • Hasbro Trolls plyšová postavička DJ Suki
  Hasbro Trolls plyšová postavička DJ Suki

  S týmito zberateľskými plyšovými bábikami Trollov si užijete toľko zábavy! Každá má divoké farebné vlasy a mäkké maznacie telo. Postavičku DJ Suki v pestrých farbách so slúchadlami inšpirovanú filmom Trollovia si deti..

  11.1 €
 • Simba Máša a medveď - Bábika Máša 23 cm s vrkočom
  Simba Máša a medveď - Bábika Máša 23 cm s vrkočom

  Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a..

  18.15 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt