Albi Hrejivý dráčik modrý

Albi Hrejivý dráčik modrý

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Albi
Cena:12.04 €

Hrejivý plyšák, ktorého stačí dať na 2 minúty do mikrovlnnej rúry a on potom vydrží až 2 hodiny hriať. Obsahuje semienka prosa a levandule, vďaka ktorej aj navyše vonia.


 • K's Kids Stonožka ružová s hryzátkom na prerezávanie prvých zúbkov, 48 cm dlhá
  K's Kids Stonožka ružová s hryzátkom na prerezávanie prvých zúbkov, 48 cm dlhá

  Farebná stonožka zaujme každé dieťa hneď na prvý pohľad. Dieťa ju môže objímať a túliť sa k nej. Je vybavená plastovým hryzátkom na prerezávanie prvých zúbkov a na zadočku má zrkadlo. Látková stonožka, s ktorou sa..

  14.51 €
 • Moravská ústředna Colori Zoo 26cm, Lev
  Moravská ústředna Colori Zoo 26cm, Lev

  Rozkošnú plyšovú postavičku levíka vo veselých farbách si vaši najmenší zamilujú. Je vyrobená z príjemného mäkučkého materiálu. Navyše ju možno prať v práčke, takže vás ani menšia nehoda nezaskočí. Plyšák je..

  10.91 €
 • Moravská ústředna Colori Zoo 24cm, Slon
  Moravská ústředna Colori Zoo 24cm, Slon

  Rozkošnú plyšovú postavičku sloníka vo veselých farbách si vaši najmenší zamilujú. Je vyrobená z príjemného mäkučkého materiálu. Navyše ju možno prať v práčke, takže vás ani menšia nehoda nezaskočí. Plyšák je..

  10.91 €
 • Fiesta Crafts Veľká maňuška - Nezbedník Emil
  Fiesta Crafts Veľká maňuška - Nezbedník Emil

  Maňušky podporujú predstavivosť dieťaťa. Tento maňuška je plne interaktívna. Pohybuje sa jej pusa a ruky a dokáže tak dieťa skvele zabaviť. Vďaka precízne vypracovaným všetkým detailom vyzerá postavička veľmi..

  28.69 €
 • SKIP HOP Medvedík - Aktivity, plyšový
  SKIP HOP Medvedík - Aktivity, plyšový

  Po roztvorení pacičiek objavíte malého medvedíka, detské zrkadielko a oveľa viac. Hračka ponúka viac ako 10 aktivít pre rozvoj schopností Vášho dieťatka. Hračka vydáva rôzne zvuky: píska, hrká, cinká. Mäkučký kamarát..

  13.8 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt