Albi Hrejivá mačka ležiaca

Albi Hrejivá mačka ležiaca

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Albi
Cena:12.04 €

Hrejivý plyšák, ktorého stačí dať na 2 minúty do mikrovlnnej rúry a on potom vydrží až 2 hodiny hriať. Obsahuje semienka prosa a levandule, vďaka ktorej aj navyše vonia.


 • Hasbro Trolls plyšová postavička Cooper
  Hasbro Trolls plyšová postavička Cooper

  S týmito zberateľskými plyšovými bábikami Trollov si užijete toľko zábavy! Každá má divoké farebné vlasy a mäkké mazliace telo. Postavičku Cooper, podivného stvorenia so streleným úsmevom, inšpirovanú filmom Trollovia..

  11.1 €
 • Hasbro Trolls plyšová postavička DJ Suki
  Hasbro Trolls plyšová postavička DJ Suki

  S týmito zberateľskými plyšovými bábikami Trollov si užijete toľko zábavy! Každá má divoké farebné vlasy a mäkké maznacie telo. Postavičku DJ Suki v pestrých farbách so slúchadlami inšpirovanú filmom Trollovia si deti..

  11.1 €
 • Simba Požiarnik Sam - Plyšová figúrka 45 cm
  Simba Požiarnik Sam - Plyšová figúrka 45 cm

  Plyšový Sam v uniforme a hasičskej prilbe sa zaiste stane obľúbenou hračkou fanúšikov populárneho seriálu Požiarnik Sam i malých hasičov a záchranárov. Už sa teší na spoločné zásahy a záchranné misie.   Požiarnik..

  20.69 €
 • Simba Máša a medveď - Bábika Máša 23 cm s vrkočom
  Simba Máša a medveď - Bábika Máša 23 cm s vrkočom

  Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a..

  18.15 €
 • Mikro hračky Lola plyšová 17 cm
  Mikro hračky Lola plyšová 17 cm

  Lola reaguje na 5 rôznych povelov (k nohe !, poď sa hrať !, prejdi sa !, jedz !, máš ma rada?). Batérie 3 x AAA nie sú súčasťou Rozmer krabice cca 18 x 25 x 18 cm Veľkosť: 17 cm Vhodné pre deti od 3 rokov..

  41.13 €
 • Albi Hrejivý psík béžovohnědý
  Albi Hrejivý psík béžovohnědý

  Harmony collection je kolekcia zvieratiek, ktoré sa nahrejú v mikrovlnnej rúre a vydržia až 2 hodiny hriať. Tieto hrejivé plyšové hračky uľavia od bolesti svalov, kĺbov alebo bruška a za chladných nocí krásne prehrejú..

  14.51 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt