Albi HOOT snežná sova

Albi HOOT snežná sova

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Albi
Cena:12.04 €

Harmony collection je kolekcia zvieratiek, ktoré sa nahrejú v mikrovlnnej rúre a vydržia až 2 hodiny hriať. Títo hrejivé plyšové hračky uľavia od bolesti svalov, kĺbov alebo bruška a za chladných nocí krásne prehrejú studenou posteľ. Vďaka 100% prírodnej náplni z ľanových semienok a levandule príjemne voňajú a upokojujú. Stačí nahriať 2 minúty v mikrovlnnej rúre a užiť si báječnú vôňu a skvelý relax.


 • Mac Toys Psík akrobat - bielo čierny
  Mac Toys Psík akrobat - bielo čierny

  S týmto roztomilým psíkom Vaše deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí, pre deti bude určite dobrým kamarátom. Krásny psík, ktorý..

  18.51 €
 • Cloud B Spiaca ovečka - na cesty
  Cloud B Spiaca ovečka - na cesty

  Spiaca Ovečka vydáva zvuky, ktoré sú bábätkám aj starším deťom veľmi príjemné a upokojujú ich...

  25.08 €
 • Vtech usínáček Medvedík
  Vtech usínáček Medvedík

  VTECH Uspávačik Medvedík sa spevom Petry Černockej a 32 melódiami od najuznávanejších klasikov. VTECH Uspávačik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúce melódie..

  27.24 €
 • HM Studio Chodiaci psík Scotie
  HM Studio Chodiaci psík Scotie

  Krásny hebučký psík Scotie sa chová ako živý. Po zapnutí chodí, šteká a vrtí chvostíkom. Vybrať si môžeš aj čierneho psíka, ktorý sa volá Westie. Na batérie. Rozmery balenia: 22 x 25 x 11 cm Vek 3+..

  9.22 €
 • Mikro hračky Snoopy plyšový 40 cm
  Mikro hračky Snoopy plyšový 40 cm

  Psík Snoopy z komiksových príbehov Charlesa M. Schulza je vyrobený z veľmi jemného plyšu. Snoopy je biely psík s čiernymi uškami a meria 40 cm. Plyšák je vhodný pre deti od narodenia. Obľúbený psík z komiksových..

  18.08 €
 • Simba Máša a medveď - Bábika Máša v béžovom kabátiku
  Simba Máša a medveď - Bábika Máša v béžovom kabátiku

  Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou v béžovom zimnom kabátiku užije veľa zábavy a..

  7.96 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt