Silan aviváž Aroma Therapy Tahiti Relax 3 l

Silan aviváž Aroma Therapy Tahiti Relax 3 l

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Bývanie a doplnky
Dodavateľ:Silan
Cena:4.89 €

Predstavte si prechádzku rozkvitnutou krajinou s šeříkovými kríkmi všade okolo a ich typickú sviežou vôňou vo vzduchu - presne taký pocit budete mať s novým Silan Fresh Lilac. Vďaka parfémovaným perlám bude táto kvetinová sviežosť trvať ešte dlhšie ako kedykoľvek predtým.Ak máte radi svoje oblečenie, radi sa o neho staráte a máte radi svieže vône a úžasnú hebkosť, potom je pre vás Silan správnou voľbou. Chráni vlákna oblečenie, ktoré je potom nádherne jemné na dotyk. Tento jedinečný pocit môžete prežiť na vlastnej koži, keď budete nosiť oblečenie vypraté v Silanu. A čo viac, jeho skvelé vôňa vás budú sprevádzať po celý deň a poskytovať vám jeden radostný zážitok za druhým.Silan chráni a zachováva hebkosť textílií: Počas prania sa menia vlastnosti bielizne (tvar, farba, vzhľad textílie atď.). Silan bielizeň pokrýva ochrannou vrstvou, uhladí ho a zabezpečí, že si zachová svoje vlastnosti. A vy budete pri jeho nosení neustále cítiť pocit príjemnej hebkosti.Silan zabraňuje tvorbe elektrostatického náboja: Elektrostatický náboj sa objavuje u mnohých syntetických tkanín (hlavne z polyesteru a polyamidu), predovšetkým ak sa sušia v sušičke - a okrem toho ešte priťahuje nečistoty ako magnet. Silan tento účinok zmierňuje.Silan uľahčuje žehlenie: Látky vypraté v Silanu sú hladšie, na bielizni zostáva menej hlbokých záhybov. Vďaka tomu je žehlenie oveľa jednoduchšie.Silan umožňuje rýchlejšie schnutie bielizne: Vypranú bielizeň v Silanu schne rýchlejšie, pretože vďaka ochrannej vrstve zostáva vo vláknach menej vody.Silan poskytuje dlhotrvajúcu vôňu: Úžasné parfumy dodávajú oblečenie veľmi príjemnú dlhotrvajúcu vôňu. Vzhľadom k širokej škále najrôznejších vôní celkom určite nájdete tú, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.  Vždy by ste sa mali riadiť pokynmi na dávkovanie uvedenými na etikete. Dávkovanie je veľmi jednoduché a na odmeranie správneho množstva jednoducho použite uzáver fľaše Silanu. Silan nemusíte pred použitím riediť. Jednoducho ho nalejte priamo z fľaše do uzáveru az neho rovno do práčky.


 • Alba Efekt tekutý škrob na prádlo 500 g
  Alba Efekt tekutý škrob na prádlo 500 g

  Albumu efekt naškrobí každý golier, obrus či okenné záves z prírodných i syntetických materiálov. Ide o kvalitné tekutý škrob..

  1.39 €
 • Silan Classic Fresh Sky aviváž 2 l
  Silan Classic Fresh Sky aviváž 2 l

  Klasika vás nikdy nesklame!A to platí aj pre aviváže Silan. Všetky varianty klasické radu Silan dodajú prádlu dlhotrvajúcu vôňu..

  3.69 €
 • Silan Aromatherapy Orange Oil & Magnolia 3 l, 120 praní
  Silan Aromatherapy Orange Oil & Magnolia 3 l, 120 praní

  Výhodné balenie aviváže, ktoré vystačí až na 120 pracích dávok. Vychutnajte si čaro upokojujúcich olejov z pomaranča a..

  6.79 €
 • Silan aviváž Fresh Sky 3 l
  Silan aviváž Fresh Sky 3 l

  Klasika vás nikdy nesklame! A to platí aj pre aviváže Silan. Všetky varianty klasické radu Silan dodajú prádlu dlhotrvajúcu vôňu..

  4.89 €
 • Silan Classic Fresh Sky aviváž 1 l
  Silan Classic Fresh Sky aviváž 1 l

  Klasika vás nikdy nesklame! A to platí aj pre aviváže Silan. Všetky varianty klasické radu Silan dodajú prádlu dlhotrvajúcu vôňu..

  2.09 €
 • Tekutý škrob 3E 500 ml
  Tekutý škrob 3E 500 ml

  Prírodný škrob s príjemnou parfumáciou sú určené ku škrobenie bielizne. Chráni vlákno a zvyšujú účinnosť prania. Znižuje..

  1.09 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt