Silan Aromatherapy Orange Oil & Magnolia 3 l, 120 praní

Silan Aromatherapy Orange Oil & Magnolia 3 l, 120 praní

Zistiť viac >>
Základné informácie o prudukte:
Kategória: Bývanie a doplnky
Dodavateľ:Silan
Cena:6.79 €

Výhodné balenie aviváže, ktoré vystačí až na 120 pracích dávok. Vychutnajte si čaro upokojujúcich olejov z pomaranča a magnólie. Vydajte sa na púť zmyslov s esenciálnymi olejmi, ktoré prebudia telo aj myseľ a zamilujte si hebký i voňavý dotyk vašej bielizne sa Silanom. dodá vašej bielizni ešte intenzívnejšiu vôňu až na neuveriteľných 10 týždňov vaša bielizeň bude krásne jemná a hebká brání elektrostatickému náboju - vhodná najmä pre svetre uľahčuje žehlenie Návod na použitie:Správne množstvo jednoducho odmerajte pomocou uzáveru fľaše. Silan pred použitím nerieďte. Aviváž nalejte z fľaše priamo do viečka a potom do priehradky na aviváž v práčke: 25 ml pre jemnú bielizeň (pranie v práčke) 35 ml pre veľmi jemnú bielizeň (pranie v práčke) 15 ml pre jemnú bielizeň (ručné pranie)


 • Silan Aromatherapy Orange Oil & Magnolia 3 l, 120 praní
  Silan Aromatherapy Orange Oil & Magnolia 3 l, 120 praní

  Výhodné balenie aviváže, ktoré vystačí až na 120 pracích dávok. Vychutnajte si čaro upokojujúcich olejov z pomaranča a..

  6.79 €
 • Silan Classic Fresh Sky aviváž 1 l
  Silan Classic Fresh Sky aviváž 1 l

  Klasika vás nikdy nesklame! A to platí aj pre aviváže Silan. Všetky varianty klasické radu Silan dodajú prádlu dlhotrvajúcu vôňu..

  2.09 €
 • Tekutý škrob 3E 500 ml
  Tekutý škrob 3E 500 ml

  Prírodný škrob s príjemnou parfumáciou sú určené ku škrobenie bielizne. Chráni vlákno a zvyšujú účinnosť prania. Znižuje..

  1.09 €
 • PERSIL Expert FPS prášek 2,8 kg
  PERSIL Expert FPS prášek 2,8 kg

  Persil Expert Fresh Pearls by Silan kombinuje silu Persilu s dlhotrvajúcou sviežosťou Silanu. Vďaka novej technológii je vôňa Silanu..

  7.59 €
 • Bonux prací prášok Color 5,6 kg
  Bonux prací prášok Color 5,6 kg

  Bonux prací prášok Color 5,6 kg. Prací prášok Bonux 3v1 Color XXXL balenie 5,6 kg. Ideálnym prací prostriedok pre farebnú..

  12.49 €© 2018 Domáce potreby a bytové doplnky: Kontakt